Několik tipů pro vás: Co zabalit do krabice

Co se do krabice hodí?

Hračky, které se do krabice vejdou, ať už nové nebo takové, s nimiž si dítě již hrálo. Předměty, pomáhající k rozvoji talentu: tužka a hezký sešit, skicák a pastelky, vodové barvy a štětec, sportovní potřeby, knížka přiměřená věku dítěte. Hezké kusy oděvů či oděvních doplňků, o nichž se dá předpokládat, že obdarovanému udělají radost - tričko, čepice a podobně. Věci specifické pro obdarované děti: Pro holčičky a malé slečny panenky a dětskou bižuterii, pro kluky i mladé muže autíčka nebo nářadí.

Tipy, co se hodí pro jednotlivé věkové kategorie uvádí náš spřátelený web. ¨

Je dobré přiložit fotografii toho, kdo jim krabici posílá, případně i pohled s vánočním přáním. S plněním krabice mohou dětem pomoci rodiče, ale důležité je, aby ji plnily samy děti.

 

   

Co se do krabice nehodí?

To, co byste sami nechtěli dostat – věci rozbité, špinavé, příliš opotřebované, ale také příliš luxusní a drahé, aby nevzbuzovaly závist jiných obdarovaných dětí. Věci nevhodné pro dítě vzhledem k věku, uvedenému na krabici, či takové, které mohou být pro děti nebezpečné – šipky s kovovými hroty, pyrotechnika, nože apod. Také potraviny, které podléhají rychlé zkáze, ovoce apod.

 

Kam dál?

 

Projekt podporují:

 

                                                                                                         

 Českobratrská církev evangelická                                 

 

NAZEV WEBU