Hledáme sběrná místa v 7 krajích

Krabice od bot by nemohla fungovat bez stovek dobrovolníků, kteří zajišťují dárky pro děti na stovce míst po celé republice. Sběrné místo se otevírá v době sbírky pro veřejnost, přijímá dárky od jednotlivých dárců, vyhledává příjemce dárků, dárky jim předává a podílí se na propagaci sbírky v regionu. Můžete si ho otevřít i vy. Dosud se registrovalo 110 sběrných míst. Pro letošní 11. ročník sbírky nám chybí sběrná místa v těchto krajích: Karlovarský, Olomoucký, Liberecký, Plzeňský, Moravskoslezský kromě Ostravy, Zlínský a Jihočeský.

Hledáme sběrná místa v 7 krajích Hledáme sběrná místa v 7 krajích

Co je dobré vědět?

Sbírka letos probíhá od 22. 11. do 5. 12. 2021. Dárky by se měly dostat k dětem do 17. prosince. Největší nedostatek sběrných míst máme v Karlovarském a Olomouckém kraji. Rádi také navážeme spolupráci s novými dobrovolníky z dalších pěti krajů: Liberecký, Plzeňský, Moravskoslezský kromě Ostravy, Zlínský a Jihočeský. V ostatních krajích je kapacita naplněná a přijímáme pouze sběrná místa, která mají už zajištěné příjemce dárků.

Jako sběrné místo budete potřebovat:

• místo na uskladnění dárků
• zajištění dostatku odběratelů v okolí - hodí se dobré kontakty na sociální úřady, starosty, sociální služby ve vašem okolí
• prostory, které je možné otevřít pro veřejnost
• dostatek času na přípravu a realizaci sbírky v období od 1. listopadu do 17. prosince 2021

Také se vám bude hodit velké auto na přepravu a dobrovolníci, kteří vám pomůžou dárky sbírat nebo rozvážet. Více se dočtete v manuálu pro sběrná místa.

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte Zdeňku Sobotovou na tel. 730182571 nebo info@krabiceodbot.cz

Přihlásit se