Dobrovolníci pro Krabici od bot v Praze

Hledáme dobrovolníky na pomoc s provozem největšího sběrného místa Krabice od bot v Žateckých 11, Praha 4 - Nusle. Pomoci můžete s přijímáním dárků, jejich třízením podle věku, vykládáním a nakládáním do dodávek. Potřeba je dobrá fyzická kondice (kostel je velký, něco se nachodíte) a schopnost napočítat do sta :-). Vhodné i pro mládež nebo školní děti v doprovodu rodičů. Vyzkoušíte si, jak se asi cítí Ježíšek a pomůžete nám obdarovat až 6 000 dětí vánočními dárky. 

Kolik lidí hledáme? Aby nás dárky nezavalily, potřebujeme čtyři dobrovolníky na každý z nabízených termínů: od 25.11. do 4. 12. na odpoledne od 14 do 19 hodin, od 7. do 17. 12. od 10 do 17 hodin (je možné přijít jen na dopoledne nebo odpoledne).

Záleží nám na Vašem zdraví i zdraví našich dárců. Každý náš dobrovolník dostane ochranné pomůcky. Na sběrném místě pečlivě dbáme na hygienická opatření. Všichni dobrovolníci, dárci i příjemci musí používat roušky a rukavice při manipulaci s dárky.

Chcete se na něco zeptat? Napište Zdeňce na sobotova@diakonie.cz, nebo zavolejte na 730 182 571, poví vám, jak to v Nuslích chodí :-).

Chci se přihlásit

Pozn.: položky označené * jsou povinné.