Krabice od bot

V roce 2019 jste věnovali 35 431 dárků pro chudé děti. Pomáhat můžete i dál.

Pomoc v době epidemie

Děkujeme všem, kdo jste darovali mimořádnou krabici online.

Jak funguje Krabice od bot

Obrazek 1

Vyber si, které sběrné místo máš nejblíž a pro jak staré dítě chceš dárek připravit. Dárek si rezervuj na webu.

Obrazek 2

Zabal pěkné dárky, které by i tobě udělaly radost, do krabice od bot a napiš na ni věk a pohlaví dítěte, pro které je určená.

Obrazek 3

Dárek odnes na vybrané sběrné místo v jeho otevírací době. Postaráme se, aby se tvoje krabice dostala k dítěti z chudé rodiny.

Obrazek 4

Pokud nevíš, co do krabice a nebo dáváš přednost rychlé pomoci, můžeš poslat krabici online a přispět tak dětem a rodinám v nouzi.

Galerie: Krabice online pomáhá dětem celý rok

Krabice online už tři roky neodmyslitelně patří ke Krabici od bot. Jejím prostřednictvím dárci posílají finanční dary na dlouhodobou pomoc dětem a rodinám v nouzi po celé republice. Podívejte se na fotky z koncertu mladých hudebníků, které podporujeme na Vsetíně, nebo příměstského tábora pro děti z pěstounských rodin v Mostě. Zobrazit galerii.

Celý článek

Pro zájemce o dárky z Krabice od bot

Pracujete s dětmi a mládeží v nouzi? Krabice od bot je určena pro děti a mládež do 17 let, kteří na Vánoce moc jiných dárků nedostávají. Sbírka má podtitul Děti darují dětem a nejčastějšími dárci jsou děti, které s rodiči nebo ve školách do krabice zabalí různé dárky, které chtějí jinému dítěti věnovat. 

Celý článek

Děkujeme za super prázdniny!

Opékání buřtů, výlety, koupání, nové zážitky a kamarádi, to všechno k prázdninám patří. Děti, které žijí v pěstounských rodinách nebo azylových domech, ale často nemají spolužákům po návratu do lavic co vyprávět. Díky dárcům Krabice online to letos bylo jinak. Podívejte se na videa a fotky, které jsme pro vás pořídili.

Celý článek

Odebírejte novinky
o Krabici od bot

Děkujeme našim partnerům