Pro firmy

Krabice od bot už dávno nebalí jen děti. Pokud přemýšlíte, jak se zapojit s firemním kolektivem, máme pro vás pár tipů. 

Každoročně spolupracujeme s desítkami firem, které nám pomáhají dělat dětem hezčí Vánoce. Firmy se do sbírky zapojují obvykle těmito způsoby:

Darují krabice, které pak dovezou na sběrné místo.

Krabice od bot se ve firmách připravují třeba na vánočním večírku nebo u příležitosti Giving Tuesday. Ideální je, když si na mapě sběrných míst předem vyberete, kolik dárků pro jak staré děti chcete odevzdat a vyplníte rezervaci. Pokud dopředu nevíte, kolik Vašich kolegů se zapojí, tak do hlavního sběrného místa v Žateckých 11 v Praze můžete dárky přivézt i bez rezervace. Letos bude otevřené ve všední dny od 21.11. do 2.12. od 14 do 19 hodin, po předchozí domluvě i jindy. Doporučujeme zaměřit se na dárky pro děti starší 10 let, zejména chlapce, každoročně nám jich hodně chybí, protože lidé radši darují pro malé holčičky. A tady najdete tipy, co do Krabice zabalit a jak celá sbírka funguje, které doporučujeme vašim kolegům poslat. Další materiály najdete tady.

Darují finanční dar na Krabici online

Pro ty, kdo neradi shánějí a balí dárky, je tu možnost poslat finanční dar na dlouhodobou pomoc dětem v nouzi. Krabice od bot udělá radost na Štědrý den, ale abychom skutečně změnili životní podmínky dětí, jsou potřeba peníze. Ty nám firmy i jednotlivci darují ve sbírce Krabice online. Ze sbírky například přispíváme maminkám v azylových domech na kauci nebo platíme dětem tábory a kroužky. Máme zkušenost i se zaměstnaneckými sbírkami a rádi najdeme Vám ušijeme spolupráci na míru. Možnost odečtení daru z daní a zpětná vazba o využití Vašich darů je samozřejmostí.

Tady najdete PDF o sbírce, které můžete poslat kolegům nebo šéfovi.

Nakupují dárky pro zaměstnance nebo partnery na benefičním e-shopu

Na bydlení a obědy nebo kroužky pro děti v nouzi můžete přispět i nákupem na našem charitativním e-shopu. Všechny výrobky jsme pro Vás pečlivě testovali a vyráběli v chráněných dílnách. A protože z každého nákupu přispíváte alespoň polovinou do veřejné sbírky na Krabici online, můžete si ještě o hodnotu daru snížit daňový základ.

Pomáhají jako dobrovolníci

Už jste někdy viděli 6 000 vánočních dárků pohromadě? V pražských sběrných místech uvítáme pomoc s přijímáním a tříděním dárků od 21. 11. do 16. 12. Můžete to pojmout i jako smysluplný předvánoční teambulding, svařák vám rádi uděláme. Pokud máte o zájem o firemní dobrovonictví, kontaktujte nás.

Chcete se poradit? Máte nápad na spolupráci?

Ozvěte se Zdeňce, manažerce sbírky.

2022(1)

Zdeňka Sobotová

tel. 730 182 571

e-mail: %hoy-~l7VX~nZZag9brhTj

 

Děkujeme našim firemním partnerům

Návrh bez názvu (33)