Darujte krabici online

Krabice online pomáhá dětem po celý rok 

Chceme, aby děti z rodin v nouzi měly stejné zážitky a životní šance jako ostatní. Váš dar proměníme na bezpečný domov, pěkné vysvědčení, školní obědy nebo letní tábory. A spoustu radosti.

Darovat

Kopie návrhu WEB_diakonie.cz_infografika_darcovstvi_2_v2 (1)

Dana vychovává babička s dědou. Doma to měl vždy velice těžké. Jeho matka je ve vězení a otec je bohužel těžký narkoman. Kvůli tomu má Dan problémy s výukou a zaostává za svými spolužáky, potřebuje proto pravidelné doučování, aby měl možnost dohnat ostatní děti, které mají lepší podmínky. Díky dárcům Krabice online se za svoje známky nebude muset stydět.

Ty nejdůležitější dárky se do krabice od bot nevejdou. Na přání, jako má Dan, je tu Krabice online, která pomáhá dětem a rodinám v nouzi během celého roku a po celé republice. Díky našim dárcům můžeme rychle pomoci rodinám, se kterými v Diakonii dlouhodobě pracujeme. Z krizového fondu přispíváme na bydlení, potraviny nebo kroužky pro děti. Váš dar tak může znamenat pro rodiny naději v těžké situaci. 

Ve sbírce Krabice online na prázdninové zážitky pro děti v nouzi jste za necelý měsíc věnovali neuvěřitelné 2 063 751 Kč. Dary nám umožní uspořádat výlety, příměstské tábory a pobyty pro děti, které by jinak nikam jet nemohly. Děkujeme
O Krabici online

Dárci Krabice online už od roku 2017 přispívají na pomoc maminkám v azylových domech a podporu rodinám dětí s postižením, na volnočasové aktivity nebo doučování dětí ze sociálně vyloučených lokalit a pěstounských rodin. Usilujeme o skutečné zlepšení v životě dětí, kterým pomáháme. Právě teď podporujeme dvanáct projektů pomoci. Celoročně také poskytujeme rychlý příspěvek z krizového fondu Krabice online, kde mohou rodiny získat příspěvek na potraviny, pomoc s bydlením a školní pomůcky, nebo kojeneckou výživu a plenky.
Společně jsme tak na pomoc dětem poslali už víc než 20 milionů korun. Děkujeme!

Pomozte dětem v nouzi.
Pošlete Krabici online.

Vyberte částku

Informace o vás

Chci potvrzení o daru

Přeji si zaslat certifikát v pdf (můžete si vytisknout a někomu věnovat)

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje.

Sbírku Krabice online pořádá Diakonie ČCE. Všechny dary se shromažďují na účtu schválené veřejné sbírky. Chcete se na něco zeptat? Koukněte sem a nebo kontaktujte Ondřeje, který má péči o dárce na starosti: Ondřej Hladík: peceodarce@diakonie.cz, tel. 739 244 875.