Darujte krabici online

Pošlete s námi děti na prázdniny

Chceme, aby děti z rodin v nouzi měly stejné zážitky jako ostatní. Všechny vaše dary do 15. 6. věnujeme na letní příměstské tábory, výlety a pobyty pro děti.

Darovat

Prázdninová sbírka

Vendula se v pubertě ocitla v dětské domově spolu s dvěma sourozenci. Sama byla těhotná. Když v 18 letech z domova odešla, dokázala si najít bydlení, postarat se o dceru a získat do péče i sourozence. Brácha už se postavil na vlastní nohy, o mladší sestru se stále stará. I takové jsou příběhy pěstounů. O děti často pečují příbuzní – sourozenci, prarodiče, tety a strýcové. Sami často zažili smutné dětství. Na pobytech pro pěstounské rodiny dospělým nabízíme podporu, možnost sdílet starosti i se vzdělávat. Děti se moc těší na kamarády, kteří jim rozumí. Pomůžete nám pobyt uskutečnit? Na prázdninové zážitky s Krabicí od bot sbíráme do 15. 6.

V Diakonii se potkáváme s dětmi, které nikdy nebyly na táboře. Dokonce ani v lese. Prázdniny jsou pro ně obdobím nekonečné nudy, vysedávání s mobilem doma nebo před večerkou a strachu z reparátů. Dětem po celý rok nabízíme pomoc se školou, zajímavé kroužky a podporu při starostech doma. Nechceme je nechat ve štychu ani o prázdninách. Na příměstské tábory a pobyty ale dotace na sociální služby nestačí.

Proto vyhlašujeme letní sbírku Krabice online. Na příměstské tábory a pobyty pro pěstounské rodiny nám schází 365 750 Kč. Každým darem, který pošlete do 15. 6. 2022 děláte našim dětem prázdniny o kousek hezčí. A pro každého dárce chystáme malý prázdninový dárek.

Dárci Krabice online už od roku 2017 přispívají na pomoc maminkám v azylových domech a podporu rodinám dětí s postižením, na volnočasové aktivity nebo doučování dětí ze sociálně vyloučených lokalit a pěstounských rodin. Z krizového fondu Krabice online také mohou rodiče s dětmi získat příspěvek na potraviny, pomoc s bydlením a školní pomůcky, nebo kojeneckou výživu a plenky. Společně jsme tak na pomoc dětem poslali už víc než 7 milionů korun. Děkujeme!

Pomozte dětem a rodinám v nouzi.
Pošlete Krabici online.

Vyberte částku

Informace o vás

Chci potvrzení o daru

Přeji si zaslat certifikát v pdf (můžete si vytisknout a někomu věnovat)

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje.

Sbírku Krabice online pořádá Diakonie ČCE. Všechny dary se shromažďují na účtu schválené veřejné sbírky. Chcete se na něco zeptat? Koukněte sem a nebo kontaktujte Zdeňku, která má Krabici od bot na starosti. Zdeňka Sobotová: sobotova@diakonie.cz, tel. 730 182 571