Darujte krabici online

Ty nejdůležitější dárky se do krabice od bot nevejdou.
Na velká přání je tu Krabice online.

Díky vašemu daru budeme moci dětem z rodin v nouzi přispět na kroužky a školní potřeby, výlety nebo třeba taneční. Krabice od bot tak bude dělat radost nejen o Vánocích.

Darovat

Jak pomáhá Krabice online

"Maminka mě vyhodila z baráku, protože jsem se chytla špatné party, kde lidi brali drogy a pili. Střechu nad hlavou jsem našla v azylovém domě Diakonie, kam jsem přišla jako těhotná. Naučila jsem se tu hospodařit s penězi. Sama jsem si našetřila na první nájem a na druhý jsem dostala z Krabice online. Když se Eliška narodila, mohly jsme se díky tomu přestěhovat. Teď máme svůj byt a i můj vztah s mámou a s rodinou se zlepšuje", vypráví dvacetiletá Aneta.

Aneta s Eliškou už mají díky dárcům Krabice online bydlení a zázemí. Rodinám v různých životních krizích chceme pomáhat i dál. 

Situace rodin v nouzi se v důsledku epidemie koronaviru zhoršuje. Naše pomoc je tak potřeba víc, než dřív.

Vaše dary poputují na pomoc maminkám v azylových domech a podporu rodinám dětí s postižením, na volnočasové aktivity nebo doučování dětí ze sociálně vyloučených lokalit a pěstounských rodin. Výtěžek letošní sbírky poputuje na sedm konkrétních projektů Diakonie v Jablonci, Mostě, Soběslavi, Vsetíně a dalších městech a na přímou pomoc konkrétním rodinám, se kterými v Diakonii pracujeme. O tom, jak vaše příspěvky pomáhají, vám budeme pravidelně dávat vědět. A tady se můžete podívat, co už se díky dárcům povedlo.

 

Pomozte dětem a rodinám v nouzi.
Pošlete Krabici online.

Vyberte částku

Informace o vás

Chci potvrzení o daru

Přeji si zaslat certifikát v pdf (můžete si vytisknout a někomu věnovat)

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje.

Pokud chcete online darovací certifikát do Štědrého dne, doporučujeme dar uhradit platební kartou. Sbírku Krabice online pořádá Diakonie ČCE. Všechny dary se shromažďují na účtu schválené veřejné sbírky. Chcete se na něco zeptat? Koukněte sem a nebo kontaktujte Zdeňku, která má Krabici od bot na starosti. Zdeňka Sobotová: sobotova@diakonie.cz, tel. 730 182 571

Vše o darování

Vše o darování

Krabici online můžete poslat jménem někoho dalšího, za třídu nebo firmu. Stačí si vybrat ze tří druhů ilustrovaných dárkových certifikátů, doplnit jméno a vzkaz a certifikát Vám přijde na e-mail hned poté, co Váš dar obdržíme. A můžete ho dát pod stromeček někomu, komu udělá radost, že jste jeho jménem pomohli. Na mail Vám také budeme pravidelně dávat vědět, jak se díky Vašemu daru mění životy dětí k lepšímu.

Číst více