Darujte krabici online

Ty nejdůležitější dárky se do krabice od bot nevejdou.
Na velká přání je tu Krabice online.

Díky vašemu daru budeme moci dětem z rodin v nouzi přispět na kroužky a školní potřeby, výlety nebo třeba taneční. Krabice od bot tak bude dělat radost nejen o Vánocích.

Darovat

Jak pomáhá Krabice online

"Maminka mě vyhodila z baráku, protože jsem se chytla špatné party, kde lidi brali drogy a pili. Střechu nad hlavou jsem našla v azylovém domě Diakonie, kam jsem přišla jako těhotná. Naučila jsem se tu hospodařit s penězi. Sama jsem si našetřila na první nájem a na druhý jsem dostala z Krabice online. Když se Eliška narodila, mohly jsme se díky tomu přestěhovat. Teď máme svůj byt a i můj vztah s mámou a s rodinou se zlepšuje", vypráví dvacetiletá Aneta.

Aneta s Eliškou už mají díky dárcům Krabice online bydlení a zázemí. Rodinám v různých životních krizích chceme pomáhat i dál. 

Situace rodin v nouzi se v důsledku epidemie koronaviru zhoršuje. Naše pomoc je tak potřeba víc, než dřív.

Vaše dary poputují na pomoc maminkám v azylových domech a podporu rodinám dětí s postižením, na volnočasové aktivity nebo doučování dětí ze sociálně vyloučených lokalit a pěstounských rodin. Výtěžek letošní sbírky poputuje na sedm konkrétních projektů Diakonie v Jablonci, Mostě, Soběslavi, Vsetíně a dalších městech. O tom, jak vaše příspěvky pomáhají, vám budeme pravidelně dávat vědět. A tady se můžete podívat, co už se díky dárcům povedlo.

 

Pomozte dětem a rodinám v nouzi.
Pošlete Krabici online.

Vyberte částku

Informace o vás

Chci potvrzení o daru

Přeji si zaslat certifikát v pdf (můžete si vytisknout a někomu věnovat)

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje.

Sbírku Krabice online pořádá Diakonie ČCE. Všechny dary se shromažďují na účtu schválené veřejné sbírky. Chcete se na něco zeptat? Koukněte sem a nebo kontaktujte Zdeňku, která má Krabici od bot na starosti. Zdeňka Sobotová: sobotova@diakonie.cz, tel. 730 182 571

Vše o darování

Vše o darování

Krabici online můžete poslat jménem někoho dalšího, za třídu nebo firmu. Stačí si vybrat ze tří druhů ilustrovaných dárkových certifikátů, doplnit jméno a vzkaz a certifikát Vám přijde na e-mail hned poté, co Váš dar obdržíme. A můžete ho dát pod stromeček někomu, komu udělá radost, že jste jeho jménem pomohli. Na mail Vám také budeme pravidelně dávat vědět, jak se díky Vašemu daru mění životy dětí k lepšímu.

Číst více