Darujte krabici online

Dárkem to začíná: Krabice online pomáhá dětem po celý rok

Chceme, aby děti z rodin v nouzi měly stejné zážitky jako ostatní. Váš dar proměníme na pěkné vysvědčení, návštěvu cukrárny, hezké knížky, letní tábory a spoustu radosti.

Darovat

Prázdninová sbírka

Zuzka se chce naučit boxovat. Její rodiče hodně pijí a doma je to občas k nepřežití. Nakonec se táta vždycky naštve a vyhodí ji z domu. Zuzka se nakonec s problémy svěřila ve škole a tam jí pomohli vyhledat pomoc. Teď bydlí v našem zařízení pro děti v krizi. Domů se nechce vrátit, má z rodičů strach. Hodně jí pomáhá boxování. Díky dárcům Krabice online jsme jí mohli kroužek zaplatit na celý příští rok.

Ty nejdůležitější dárky se do krabice od bot nevejdou. Na přání, jako má Zuzka, je tu Krabice online, která pomáhá dětem a rodinám v nouzi během celého roku a po celé republice.

Dárci Krabice online už od roku 2017 přispívají na pomoc maminkám v azylových domech a podporu rodinám dětí s postižením, na volnočasové aktivity nebo doučování dětí ze sociálně vyloučených lokalit a pěstounských rodin. Tady se můžete seznámit s projekty, na které bychom rádi získali  prostředky v letošní sbírce. Z krizového fondu Krabice online také mohou rodiče s dětmi získat příspěvek na potraviny, pomoc s bydlením a školní pomůcky, nebo kojeneckou výživu a plenky. Vedle okamžité jednorázové pomoci rodinám tak pomáháme dlouhodobě a usilujeme o skutečné zlepšení v životě dětí, kterým pomáháme. Společně jsme tak na pomoc dětem poslali už víc než 10 milionů korun. Děkujeme!

Pomozte dětem a rodinám v nouzi.
Pošlete Krabici online.

Vyberte částku

Informace o vás

Chci potvrzení o daru

Přeji si zaslat certifikát v pdf (můžete si vytisknout a někomu věnovat)

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje.

Sbírku Krabice online pořádá Diakonie ČCE. Všechny dary se shromažďují na účtu schválené veřejné sbírky. Chcete se na něco zeptat? Koukněte sem a nebo kontaktujte Zdeňku, která má Krabici od bot na starosti. Zdeňka Sobotová: sobotova@diakonie.cz, tel. 730 182 571