Darujte krabici online

Krabice online pomáhá dětem po celý rok

Chceme, aby děti z rodin v nouzi měly stejné zážitky a životní šance jako ostatní. Váš dar proměníme na bezpečný domov, pěkné vysvědčení, školní obědy nebo letní tábory. A spoustu radosti.

Darovat

Jak pomáháme

Dana vychovává babička s dědou. Doma to měl vždy velice těžké. Jeho matka je ve vězení a otec je bohužel těžký narkoman. Kvůli tomu má Dan problémy s výukou a zaostává za svými spolužáky, potřebuje proto pravidelné doučování, aby měl možnost dohnat ostatní děti, které mají lepší podmínky. Díky dárcům Krabice online se za svoje známky nebude muset stydět.

Ty nejdůležitější dárky se do krabice od bot nevejdou. Na přání, jako má Dan, je tu Krabice online, která pomáhá dětem a rodinám v nouzi během celého roku a po celé republice.

Dárci Krabice online už od roku 2017 přispívají na pomoc maminkám v azylových domech a podporu rodinám dětí s postižením, na volnočasové aktivity nebo doučování dětí ze sociálně vyloučených lokalit a pěstounských rodin. Usilujeme o skutečné zlepšení v životě dětí, kterým pomáháme. Právě teď podporujeme devět projektů pomoci. Celoročně také poskytujeme rychlý příspěvek z krizového fondu Krabice online, kde mohou rodiny získat příspěvek na potraviny, pomoc s bydlením a školní pomůcky, nebo kojeneckou výživu a plenky.
Společně jsme tak na pomoc dětem poslali už víc než 18 milionů korun. Děkujeme!

Pomozte dětem a rodinám v nouzi.
Pošlete Krabici online.

Vyberte částku

Informace o vás

Chci potvrzení o daru

Přeji si zaslat certifikát v pdf (můžete si vytisknout a někomu věnovat)

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje.

Sbírku Krabice online pořádá Diakonie ČCE. Všechny dary se shromažďují na účtu schválené veřejné sbírky. Chcete se na něco zeptat? Koukněte sem a nebo kontaktujte Zdeňku, která má Krabici od bot na starosti. Zdeňka Marešová: maresova@diakonie.cz, tel. 730 182 571