TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DÁRKY SE DO KRABICE OD BOT NEVEJDOU

Na velká přání je tu Krabice online. Díky vašemu daru budeme moci dětem z rodin v nouzi přispět na kroužky a školní potřeby, výlety, nebo třeba taneční. Krabice od bot tak bude dělat radost nejen o Vánocích.

Darovat

Dárkový certifikát a informace o využití vašeho daru

Za svůj dar dostanete dárkový certifikát na e-mail. Můžete si vybrat z několika fotek, doplnit na něj jméno a dát ho třeba někomu pod stromeček. A brzy vám dáme vědět, jakou vaše krabice udělala rodinám a dětem radost. Samozřejmostí je potvrzení o daru pro daňové účely.

Jak už Krabice online pomohla?

Krabice online vznikla v roce 2017 jako doprovodná sbírka Krabice od bot. Od té doby dárci věnovali více než 800 tisíc korun. V minulých letech dary směřovaly na pomoc maminkám v azylových domech Diakonie. V Litoměřicích z darů podpořili maminky, které se stěhují do vlastního. Mohly si tak pořídit nábytek, spotřebiče do kuchyně, povlečení nebo třeba pračku. Zbylo ale i na školní pomůcky dětí, návštěvy kina a vybavení rodinných pokojů. V Mostě opravili hernu pro děti, ve Vlašimi zase pořídili houpačky a skluzavku na zahradu. 

Tady si můžete přečíst víc.

Jak využijeme vaše dary letos?

Letos sbírku otevíráme i pro ostatní služby Diakonie, které pomáhají dětem a rodinám v nouzi. Z přihlášených projektů jsme vybrali pět nejlepších:

  • Vsetín: Rozvojové dílny pro děti v nízkoprahovém klubu Rubikon
  • Litoměřice: Školní potřeby, stravné a výlety pro děti z azylového domu
  • Soběslav: Volnočasové aktivity pro děti s postižením z rodin v nouzi
  • Plzeň: Poradenství náctiletým na Facebooku
  • Praha: Terapie pro děti z rodin v krizi

Darovat

Krabici od bot pořádá Diakonie, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb a jednička ve speciálním školství v ČR. www.diakonie.cz

Nemůžete se dočkat, až sbírka začne?