NEVÍTE, CO DO KRABICE? DARUJTE KRABICI ONLINE

Lámete si hlavu, co do krabice? Nemáte sběrné místo poblíž, nebo čas shánět ty pravé dárky? Nechte to na nás. Pošlete krabici online. Díky Vám tak budou mít děti a maminky v azylových domech krásnější Vánoce.

Darovat

Dárkový certifikát pod stromeček

Za svůj dar dostanete dárkový certifikát na e-mail. Můžete si vybrat z několika verzí, doplnit na něj jméno a dát ho třeba někomu pod stromeček. A na začátku roku Vám dáme vědět, jakou Vaše krabice udělala maminkám a dětem radost. Samozřejmostí je potvrzení o daru pro daňové účely.

Azyl_Vlašim_DSC_7629 untitled-78 untitled-84 (3)

Jak pomáhá Krabice online?

Ty nejdůležitější dárky se do krabice od bot nevejdou. Díky dárcům Krabice online můžeme pro děti a maminky v každém z našich pěti azylových domů pořídit to, co potřebují a udělá jim to radost. Vloni to byly hračky, bačkůrky, hygienické potřeby, ale i nový sporák nebo koupelna. Doufáme, že letos se podaří pomoci zase o něco víc. Ve Vlašimi si totiž chtějí pořídit nové houpačky a prolézačky na zahradu a v Mostě zase vybavit hernu.

Kdo přichází do azylového domu?

Narodit se rodičům, kteří nemají kde bydlet a často spolu ani nežijí, představuje mizerný start do života. Ženy s malými dětmi a batolaty, které nemají kam jít, čelí mnohanásobnému ohrožení. Proto i Diakonie provozuje azylové domy. Maminky i děti tu najdou střechu nad hlavou, při společných aktivitách rozptýlení nebo možnost se něčemu naučit. Normální život pobyt v azylovém domě ale nenahradí. Proto v Diakonii děláme všechno proto, aby se i ti, kdo nemají dobré podmínky, základům dobrého života naučili.

Darovat

Chcete pomoci hned?