Darujte krabici online

Dárkem to začíná: Krabice online pomáhá dětem po celý rok

Chceme, aby děti z rodin v nouzi měly stejné zážitky jako ostatní. Váš dar proměníme na pěkné vysvědčení, návštěvu cukrárny, hezké knížky, letní tábory a spoustu radosti.

Darovat

Jak pomáhá Krabice online

Julie v září nastoupila na vysněnou střední školu. Chce si udělat maturitu a kdo ví, třeba se dostane i vysokou. Na přijímačky se připravovala úplně sama. Doma to má hodně těžké, máma ji ponižuje, je k ní hrubá, nezajímá se o ni, často se hádají. Julča nakonec požádala o přijetí do našeho zařízení pro děti v krizové situaci, aby z domu mohla na čas odejít. Hezký první školní den jí tak popřály naše vychovatelky. A díky dárcům Krabice online jsme Julii mohli pořídit všechny učebnice a pomůcky.

Ty nejdůležitější dárky se do krabice od bot nevejdou. Na přání, jako má Julie, je tu Krabice online, která pomáhá dětem a rodinám v nouzi během celého roku a po celé republice.

Dárci Krabice online už od roku 2017 přispívají na pomoc maminkám v azylových domech a podporu rodinám dětí s postižením, na volnočasové aktivity nebo doučování dětí ze sociálně vyloučených lokalit a pěstounských rodin. Z krizového fondu Krabice online také mohou rodiče s dětmi získat příspěvek na potraviny, pomoc s bydlením a školní pomůcky, nebo kojeneckou výživu a plenky. 

Výtěžek sbírky v roce 2021 poputuje na sedm konkrétních projektů Diakonie v Jaroměři, Ostravě, Mostě, Soběslavi a dalších městech. Vedle okamžité jednorázové pomoci rodinám tak pomáháme dlouhodobě a usilujeme o skutečné zlepšení v životě dětí, kterým pomáháme. O tom, jak vaše příspěvky pomáhají, vám budeme pravidelně dávat vědět. A tady se můžete podívat, co už se díky dárcům povedlo a co chystáme.

Pomozte dětem a rodinám v nouzi.
Pošlete Krabici online.

Vyberte částku

Informace o vás

Chci potvrzení o daru

Přeji si zaslat certifikát v pdf (můžete si vytisknout a někomu věnovat)

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme, najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje.

Sbírku Krabice online pořádá Diakonie ČCE. Všechny dary se shromažďují na účtu schválené veřejné sbírky. Chcete se na něco zeptat? Koukněte sem a nebo kontaktujte Zdeňku, která má Krabici od bot na starosti. Zdeňka Sobotová: sobotova@diakonie.cz, tel. 730 182 571