Krabice od bot

12. ročník sbírky probíhá od 21. 11. do 4. 12. 2022. Kde všude můžete darovat?

Dárkem to začíná

Pošlete Krabici online a darujte dětem v nouzi zážitky po celý rok.

Jak funguje Krabice od bot

Obrazek 1

Vyber si, které sběrné místo máš nejblíž a pro jak staré dítě chceš dárek připravit. Dárek si rezervuj na webu.

Obrazek 2

Zabal pěkné dárky, které by i tobě udělaly radost, do krabice od bot a napiš na ni věk a pohlaví dítěte, pro které je určená.

Obrazek 3

Dárek odnes na vybrané sběrné místo v jeho otevírací době. Postaráme se, aby se tvoje krabice dostala k dítěti z chudé rodiny.

Obrazek 4

Pokud nevíš, co do krabice a nebo dáváš přednost rychlé pomoci, můžeš poslat krabici online a přispět tak dětem a rodinám v nouzi.

Jak můžete pomoci?

Začíná největší vánoční sbírka dárků v ČR – Krabice od bot

Začíná dvanáctý ročník Krabice od bot, největší vánoční sbírky dárků v ČR pro děti ohrožené chudobou. Celorepubliková sbírka bude zahájena 21. listopadu a potrvá do 4. prosince 2022, finanční sbírka Krabice online běží nepřetržitě. Cílem je vybrat a následně rozdat 50 000 dárků, které pomohou chudým dětem prožít radost z vánoční nadílky.

Celý článek

Krabice online chce nabídnout pomoc rodinám dětí s autismem na Vrchlabsku

Ivánek dával svému okolí zabrat. Nejvíce svým rodičům. Uprostřed noci byl schopen vstát, zapnout televizi, rádio všechny vzbudit a vyžadovat, aby se mu věnovali. O nějaké zdravé sociální distanci neměl ani ponětí. Nutkavě se k druhým tulil, hladil je, kladl jim pořád ty samé otázky. Z centimetrové vzdálenosti jim upřeně hleděl do očí. Ivan má těžkou formu autismu kombinovanou s mentálním postižením.

Celý článek

Klub Lucerna svítí dětem v Jaroměři na cestu

Sbírka Krabice online už od roku 2017 podporuje sociální služby Diakonie, které pracují s dětmi a mládeží z ohrožených rodin. Ukázku z těchto aktivit přinášíme v reportáži z nízkoprahového klubu Lucerna v Jaroměři.

Celý článek

Odebírejte novinky
o Krabici od bot

Děkujeme našim partnerům