Krabice od bot

Jedenáctý ročník sbírky je u konce. Pomáhat ale můžete i nadále.

Dárkem to začíná

Pošlete Krabici online a darujte dětem v nouzi zážitky po celý rok.

Vybráno 47 846 dárků Vybráno
Zbývá vybrat 0 dárků Zbývá vybrat
Jsme darovali 2 714 023 Jsme darovali

Jak funguje Krabice od bot

Obrazek 1

Vyber si, které sběrné místo máš nejblíž a pro jak staré dítě chceš dárek připravit. Dárek si rezervuj na webu.

Obrazek 2

Zabal pěkné dárky, které by i tobě udělaly radost, do krabice od bot a napiš na ni věk a pohlaví dítěte, pro které je určená.

Obrazek 3

Dárek odnes na vybrané sběrné místo v jeho otevírací době. Postaráme se, aby se tvoje krabice dostala k dítěti z chudé rodiny.

Obrazek 4

Pokud nevíš, co do krabice a nebo dáváš přednost rychlé pomoci, můžeš poslat krabici online a přispět tak dětem a rodinám v nouzi.

Jak můžete pomoci?

Dárkem to začíná: Příběhy rodin

Školní pomůcky, potraviny, plenky, nájem. S tím vším umí rodičům v tísni pomoci Krabice online. Přečtěte si příběhy lidí, kterým jsme díky podpoře dárců mohli pomoci hledat cestu z nejrůznějších životních krizí.

Celý článek

Pět let Krabice online: Kde všude pomáhají vaše dary

Ty nejdůležitější dárky se do krabice od bot nevejdou. Proto jsme v roce 2017 vymysleli Krabici online. Češi už v doprovodné finanční sbírce poslali téměř pět milionů korun na pomoc dětem a rodinám v nouzi. Podívejte se na mapu, kde všude už Krabice online pomáhala a kam se chystáme letos.

Celý článek

Chceme pomáhat rodinám dřív, než se propadnou na dno

Do Diakonie ve Vrchlabí nastoupil Tomáš Hawel před třemi lety. „Prostředí neziskovek jsem znal, musel jsem se toho ale hodně doučit ze sociální sféry,“ říká. Dnes stojí v čele střediska, které působí v Libereckém a Královéhradeckém kraji, konkrétně na Vrchlabsku a Jilemnicku, v podhůří Krkonoš, kde pomáhá seniorům, lidem s postižením i rodinám s dětmi v nouzi. Tomáše jsme zastihli v době, kdy rozjíždí nový projekt na podporu dětí ze znevýhodněných rodin.

Celý článek

Odebírejte novinky
o Krabici od bot

Děkujeme našim partnerům