E-shop Krabice od bot pomáhá dětem v nouzi

Medvědy a látkové pytlíky, balicí papír k vybarvování nebo vánoční ozdoby. To všechno můžete nakoupit na novém charitativním e-shopu Krabice od bot a přispět tak do veřejné sbírky na pomoc dětem a rodinám v nouzi. Všechny výrobky jsme pro vás pečlivě vyzkoušeli a vyrobili v chráněných dílnách.

E-shop Krabice od bot pomáhá dětem v nouzi E-shop Krabice od bot pomáhá dětem v nouzi

V letošním roce proběhne už 10. ročník největší sbírky vánočních dárků Krabice od bot, která nese podtitul „Děti darují dětem“. Máme z toho obrovskou radost, a tak jsme si k těm kulatým narozeninám nadělili dárek v podobě benefičního e-shopu plného skvělých věcí, včetně dárkových poukazů.

Výrobky vznikaly v chráněných dílnách Jedna Bedna a Diakonie Rolnička pod rukama lidí s hendikepem. Nákupem na benefičním e-shopu Krabice od bot přispějete na pomoc dětem a rodinám v nouzi. Minimálně 50% z ceny každého výrobku na e-shopu vložíme do sbírky Krabice online. Díky této sbírce, která běží celý rok, můžeme dětem z rodin v nouzi dopřát třeba příměstský tábor, kroužky, školní pomůcky, návštěvu kina nebo třeba zmrzlinový pohár v cukrárně za vysvědčení. 

Teď už víte to hlavní a můžete „vyrazit na nákupy“. Děkujeme za vaší pomoc.

Kouknu se na e-shop