Sběrná místa v prodejnách DATART

Svoji Krabici od bot budete letos moci odevzdat i v šesti prodejnách DATART v obchodních domech v Praze, Brně a Olomouci. Díky partnerství s Datartem tak můžete dárek donést třeba cestou na nákup. A ještě jsme si pro vás připravili slevu.

Sběrná místa v prodejnách DATART Sběrná místa v prodejnách DATART

Díky spolupráci s DATART bude Krabice od bot dárcům zase o kus blíž.

„Rádi jsme se do sbírky zapojili, vidíme v ní velký smysl, protože na konci projektu Krabice od bot jsou desetitisíce dětí, kterým dárky na Vánoce udělají velkou radost. Lidé k nám do vybraných prodejen Datart, které jsou nyní otevřené v režimu výdejen, mohou nosit dárky pro děti. S ohledem na současnou dynamickou situaci budeme seznam sběrných míst prlběžně aktualizovat také na našich sociálních sítích,“ řekla Eva Kočicová, mluvčí značky DATART.

Sběrná místa Datart a seznam dárků k rezervaci najdete na mapě sběrných míst tady. Budeme se na vás těšit třeba v Arkádách na pražském Pankráci nebo v olomoucké Olympii. Společně jsme si pro všechny dárce připravili také poděkování:

Víme, že dobrý pocit z darování nic nepřekoná, přesto pro Vás jako poděkování DATART připravil slevový kód, kterým můžete uplatnit slevu 100 korun na nákup kteréhokoliv zboží na www.datart.cz v celkové hodnotě košíku nad 1000 korun.

Stačí při nákupu na e-shopu www.datart.cz zadat slevový kód KRABICEODBOT

Kód je platný v období od 23. listopadu – 13. prosince a nelze jej kombinovat s jiným slevovým kódem či VIP účtem.