Mapa: Kde všude se rozdávaly krabice od bot 2019

Díky Vám jsme v Krabici od bot 2019 rozdali 35 431 dárků. Každý z nich vykouzlil jeden dětský úsměv. Vaše odhodlání zapojit se do sbírky bylo tak velké, že fungovalo ještě několik dnů po skončení. Děkujeme!

Mapa: Kde všude se rozdávaly krabice od bot 2019 Mapa: Kde všude se rozdávaly krabice od bot 2019

Jsme vděční, že jste se letos zapojili, ale lepší než tisíc slov je poděkování od srdce přímo od obdarované.

„Píšu přes mamčin e-mail. Chtěla bych poděkovat za dárek, který jsem objevila pod stromečkem. Je opravdu báječný! Moc mě potěšil! Měla jsem v něm suprový dárky. Některé jsem začala používat už ten den. Šampon a deodorant krásně voní. A ten termohrnek jsem si vždycky přála. Ještě jednou mooockrát děkuji a snad se mé poděkování dostane i k tomu správnému Ježíškovi,“ napsal nám slečna ze Znojemska.

Krabice od bot rozdává dětem radost. Aby se ale jejich životní podmínky zlepšily, je potřeba dlouhodobá pomoc. Proto máme Krabici online. Loni jste do ní přispěli přes 970 000,-. Díky Vám jsme tak oproti původním plánům podpořili i azylové domy v Mostě a Vlašimi. Nespíme však na vavřínech a pracujeme na dalších výzvách. Budeme vděční, když nám je pomůžete vyřešit. Podpořte rodiny a děti v nouzi skrze Krabici online.

Pokud vás zajímá, kam putoval Váš dárek v Krabici od bot, v detailech jednotlivých sběrných míst najdete počet vybraných dárků a organizace, které dárky přebíraly. Informace postupně doplňujeme.