Dárci Krabice online zachránili prázdniny

Ve sbírce Krabice online na prázdninové zážitky pro děti v nouzi jste za necelý měsíc věnovali 482 989 Kč. Dary nám umožní uspořádat příměstské tábory, pobyty a výlety pro děti, které by se jinak v létě nikam nepodívaly.

Dárci Krabice online zachránili prázdniny Dárci Krabice online zachránili prázdniny

Ze sbírky Krabice online už od roku 2017 podporujeme sociální služby Diakonie, které pracují s dětmi a mládeží z ohrožených rodin. Naši sociální pracovníci také mohou díky sbírce poskytovat rychlou finanční pomoc konkrétním rodinám z krizového fondu. 20. května 2022 jsme oslovili dárce Krabice od bot s prosbou o podporu konkrétních letních dobrodružství pro děti z Mostecka, Plzeňska a Jaroměřska. Cílová částka byla 365 750 Kč. Dárci nás ale překvapili a dojali svojí podporou a ke konci sbírky 15. 6. se na lepší prázdniny sešlo téměř půl milionu korun. Máme tak dost prostředků na všechny plánované příměstské tábory, pobyty a výlety. Navíc můžeme pomoci příspěvkem na tábor nebo kroužek i dalším potřebným dětem, se kterými se potkáváme v našich službách. Zachránili jste prázdniny ????. Děkujeme!

seznam dárců Poděkování od dětí z Mostu 20220613_161637

A co bude dál? Krabice online pomáhá dětem po celý rok. Každý měsíc podpoříme desítku rodin příspěvkem z krizového fondu na bydlení, potraviny nebo kroužky pro děti. Dlouhodobě podporujeme rozvoj služeb pro rodiny v krizi. Budeme rádi za Vaši podporu.

Pošlu krabici online